איך זה עובד

WebIsrael היא חברה לבניית אתרים , שחרטה על דיגלה מחירי בניית אתרים שווים לכל נפש.

בעידן של היום , כל עסק חייב אתר אינטרנט . חלק רחב של העבודה בעסק עברה מחנויות הנמצאות ברחובות המרכזיים והקניונים לזירת המסחר האינטרנטי.

גם עסקים , שלא מוכרים את מרכולתם אונליין , עדיין צריכים סוג של "כרטיס ביקור". הלקוח הפוטנציאלי כיום , משתמש באינטרנט , לחיפוש כל הפרטים , על העסק שלכם. הוא יכול לרשום בגוגל "לימוד אורגנית בבאר שבע" , ואם אתם מלמדים ניגון על אורגנית בבאר שבע , ואין לכם אתר – הלקוח הזה – כבר לא יהיה הלקוח שלכם.

במחיר בסיסי ביותר ונוח , לעומת המחירים כיום בשוק , תוכלו להקים אתר אינטרנט מרשים ומעוצב .

המחיר הוא 490 ש"ח. לא יותר ולא פחות. במחיר הזה תקבלו הקמת אתר באינטרנט , מערכת ניהול , עיצוב מודרני ביותר ומותאם לגלישה לנייד , וכמובן הכנסת תכנים. לאחר הבנייה עצמה , תקבלו הדרכה (אין צורך לקום מהכיסא – ההדרכה תתרחש דרך שיתוף מסך במחשב) ותוכלו להמשיך ולהכניס את התוכן בעצמכם. המחיר הוא חד פעמי , ואין תשלום יומי , חודשי או שנתי.

כדי להתחיל בנייה , כל מה שעליכם לבחור את סגנון העיצוב של האתר. ברשותנו כ 50 ערכות עיצוב שונות (אגב – הן מותאמות לגלישה לנייד – ללא תוספת מחיר). לאחר הבחירה ותיאום ציפיות , נבקש מכם (תשלח רשימה למייל הפרטי שלכם) , מספר דברים בסיסיים ביותר (שם האתר , פרטי יצירת קשר וכו')

בהמשך הבנייה , נכניס את התכנים השונים שתספקו. תוכל לספק את החומר הפרונטלי (בעמוד הראשי ) באימייל או בטלפון (כן – שיטת ההכתבה מכיתה ג' – עובדת גם כאן  – רק תגיעו מוכנים). כמובן שתהיה לכם שליטה מלאה כל הכל – ותוכלו לשנות כל דבר לאחר סיום הבנייה.

אז כל מה שנשאר זה ליצור קשר בטלפון 053-370-9994 ותקבלו הסבר מלא

לביישנים בינכם , או לכל אלו (שבצדק) , לא רוצים לדבר עם "איש מכירות"  , אלא פשוט להתייעץ – ניתן לעשות את זה גם בהתכתבות באימייל

אל דאגה – המחיר שלנו הוא הכי הכי הכי הכי זול בשוק בניית האתרים , והתמורה – ענקית !

אהבתם ? שתפו בבקשה

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בטוויטר
שתפו בפיטנטרסט

השאירו תגובה