למה חשוב לבנות אתר?

053-370-9994

בשנות ה 90 המאוחרות , יצאה חברת דפי זהב , במוטו – "אם אתה לא שם , אתה לא קיים"

כל מה שהייתם צריכים לעשות בזמנו , הוא לשלם כמה מאות או אלפי שקלים , כדי לקבל ריבוע נכסף , בספר הצהוב שהיה מחולק מדי שנה בבתי הלקוחות.

כל עסק שכיבד את עצמו , היה חייב לשים את עצמו שם – וזרימת הלקוחות הייתה מובטחת?

היום המצב שונה לחלוטין , בדיוק כמו ערוצי החדשות השונים , והעיתונים הגדולים – שהיו אחראים ל 85 אחוז מההדפסת הדפים במדינה – ועברו לשווק את מרכלתם – ברשת האינטרנט , כך גם בעלי העסקים הקטנים , הבינוניים והגדולים , שלאו דווקא מתעסקים עם תוכן כתוב , הבינו שגם אם הם מוכרים ארגטל בצבע אדום , בקניון עזריאלי , הם עדיין זקוקים לאתר כדי שלקוח שמחפש את המוצר הזה , ידע שהוא שם.

כיום הישראלים עדיין סקפטים בקשר לקניות באינטנרט. אמנם , חברת פייפל הישראל ממשיכה לגדול , וזוהי עובדה די חשובה , בהבנה שהלקוחות הישראלים סומכים מיום ליום יותר על הקניות באינטרנט , אבל עדיין רוב הלקוחות מעדיפים לגשת פיזית לחנות , או לבעל העסק , ולהתרשם דרכו על המוצר או השירות.

עובדה זו (וגם גובה מחירי בניית האתר בשוק היום – שמתחיל מכמה אלפים טובים) – גורמים לאנשים להתמהמה בבניית האתר , כי הרי "ממילא אף אחד לא יקנה דרך האינטרנט" . אבל מדובר בטעות פאטלית. גם אם הלקוח שחיפש את הארגטל בצבע אדום בעזריאלי , ורצה לראות אותו במו עיניו , אכן יגיע לחנות , שום דבר בעולם לא יבטיח שהוא יגיע לאותה חנות בקניון. הוא פשוט יגיע לכל כתובת שתופיע לו בעמוד הראשון או השני בגוגל. ככה פשוט. דור הטלפונים והמחשבים של היום , בודק כל דבר לפני שהוא יוצא מהבית.

לכן לכל בעל עסק – חשובה לפחות הנכונות המינימלית של הצגת העסק שלו באינטרנט , גם אם מדובר בכתובת וטלפון בלבד , ופרטים בסייסים על השירות שמציע. כדי להציג את זה בצורה פרונטלית נוחה – היום נהוג לבנות אתר אינטרנט אישי מעוצב. (בניגוד להכנסת הנתונים הבסייסים באתרי אינדקסים כמו זאפ או דפי זהב)

בעיניין המחיר. נו טוב – זה כבר סיפור אחר. בכל מקרה -אם תחליטו לבחור ב webisrael.net תקבלו את המחיר הזול ביותר בשוק , עם התמורה הטובה ביותר. תמורת 490 שח בלבד – תקבלו אתר מעוצב ומקצועי , עם מערכת ניהול וללא הגבלת דפים או מוצרים